All-for-Romania-Small

După tragedia care i-a smuls fiica de 17 ani, Igor Cuciuc și soția fac anunțul care redă speranța: „Un nou început, împreună!”

La câteva luni după care le-a răpit unicul copil, artistul de muzică populară Igor Cuciuc și soția sa au anunțat că își reiau viața împreună, mai uniți ca niciodată, iar el se întoarce pe scenă.

Andreea Cuciuc, în vârstă de 17 ani, a murit în luna noiembrie 2024, în timpul Balului Bobocilor. Adolescenta era fiica unică a cuplului.

Tragedia a schimbat complet viețile soților, dar acum Igor Cuciuc a decis să se reapuce de cântat. Artistul urcă din nou pe scenă, după perioada de doliu.

Igor pleacă la concerte și evenimente alături de soția sa. Cei doi petrec tot timpul împreună și dau dovadă de o susținere reciprocă puternică.

Igor Cuciuc a împărtășit anunțul pe pagina sa de Facebook, unde a scris: „⚘️ Un nou început, după o perioadă de greutăți. Păstrând în inimă amintirile și iubirea pentru floarea noastră Andreea, dar și găsind puterea de a continua. Este un moment de susținere reciprocă în fața provocărilor vieții.”


Disclaimer: Informațiile prezentate în acest articol sunt preluate din surse publice iar la redactarea textului s-a utilizat inteligența artificială. În cazul în care sesizați erori sau neconcordanțe, vă rugăm să ne scrieți la [email protected]


 

© 2016 - 2026 All 4 România